O mne

  

     Vraj sa to hodí, povedať o sebe pár slov. Rada cestujem. Už od malička  sme sa s rodičmi v jednom kuse niekam presúvali. Často s celým domovom, ale  častejšie na dovolenky. A evidentne mi tento dobrý zvyk, cestovať,  zostal.

    Neviem, či je podstatné, koľko krajín som navštívila. Skôr si myslím,  že je podstatné odniesť si z ciest zážitky a nové poznatky. Chodiť po svete s otvorenými očami a  nechať ho na seba vplývať. Doma  málokedy oceníme ako dobre sa nám tu žije v porovnaní s inými  krajnami sveta. A je veľmi fajn sa mať kam vracať. 

   

     Pred rokmi ma očarila východná Afrika, Tanzánia a Keňa. Je neuveriteľné, aký malý a nepodstatný sa človek cíti uprostred Serengeti. Na Južnú Afriku nikdy nezabudnem. Bola som tam na Majstrovstvách sveta vo futbale v roku 2010 na pamätnom zápase s Taliansko, ktoré sme drzo poslali domov.

       Posledné roky zasa veľa času trávim na Bali, kde sa cítim dobre a snažím sa pochopiť miestnu mentalitu. Medzi dlhšími cestami sa teším aj z kratšieho výletu po Európe, taký rafting v Bosne a Hercegovine stojí za to. Naštastie, stále je veľa miest, ktoré chcem navštíviť.

        Tento cestovateľský denník som začala písať kvôli mojim neterkám, aby moje zážitky zostali pre ne živé. Moje zážitky z mesiaca na  Bali si som spísala do utešeného e-booku a môžete si ho zdarma stiahnuť tu. Raz možo vyjde aj knižne. 🙂

      Pokiaľ sa na Bali chystáte  osobne, čo rozhodne odporúčam, e-book s tipmi, trikmi, odporúčaniami  ako si zorganizovať dovolenku za 1 400€ na 15 dní aj s letenkou, nájdete hneď dole.

Ebook

Krížom-krážom po Bali

Ako si užiť dovolenku v raji a nestratiť ilúzie

 

Rozprávanie o Bali na 76-tich stranách, o tom čo vidieť, kde sa uchýliť, keď chcete kľud a kam ísť za ruchom a zábavou.

Dovolenka na Bali za 1400€ na 15 dní aj s letenkou? Všetko sa dozviete v e-booku. Príjemné čítanie.