Warning: include_once(/www/k/a/u92950/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /www/k/a/u92950/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20

Warning: include_once(): Failed opening '/www/k/a/u92950/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php72/lib/php') in /www/k/a/u92950/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20
Médiá | Cestovateľský denník

V médiách

Rozhovory a zápisky

E-book

Krížom-krážom po Bali

Ako si užiť dovolenku v raji a nestratiť ilúzie

 

Rozprávanie o Bali na 138-mich stranách, o tom čo vidieť, kam sa uchýliť,  keď chcete kľud a kam ísť za ruchom a zábavou.

Dovolenka na Bali za 1400€ na 15 dní aj s letenkou?

Všetko sa dozviete v e-booku. Príjemné čítanie.

 

 

Katarína Serinová:

Petrohrad 10 postrehov z mesta cárov

Článok pre online portál www.40plus.sk

Petrohrad, Petrograd, Санкт-Петербург, Leningrad, množstvo mien, ktoré označujú stále to jedno jedinečné ruské mesto s bohatou históriou. Druhé najväčšie mesto Ruska by si na dôkladnú prehliadku vyžiadal aj dva mesiace, my sme mali päť dní. A aký bol prvý dojem z tohto mesta? Všetko je veľké. Baľšoj gorod. Vitajte v septembrovom Sankt-Peterburgu.

Katarína Serinová:

Tri cesty za poznaním

Článok pre online portál www.40plus.sk

Cestovanie je nie len o poznávaní sveta, ale najmä o poznávaní seba. Niekedy vie svet a aj my sami seba prekvapiť a negatívne zážitky sa zmenou uhla pohľadu premenia na pozitívnu skúsenosť.

Katarína Serinová:

4 dni v Pafose

Článok pre online portál www.40plus.sk

Cestovanie je dnes veľmi dostupné a v závislosti od destinácie nemusí byť ani finančne náročnou záležitosťou. Tie krásky, ktoré cestujú single mi isto dajú za pravdu, že neexistuje lepší spôsob, ako spoznať miesto, či krajinu plnými dúškami a naozaj si skvelo oddýchnuť. V mesiaci marec som si vybrala doteraz nenavštívenú destináciu, Cyprus.

Katarína Serinová:

Po 40ke sa stalo dobrodružstvo súčasťou môjho života

Rozhovor pre online portál www.40plus.sk

Mnohí z nás máme cestovateľské sny. Niektorí si ich plníme, iní (neviem na čo) čakáme. Katka je povolaním účtovník, podniká a veľa cestuje. Zlom nastal práve po 40ke, keď sa prvýkrát vybrala na Bali. O svojej prvej veľkej ceste po Bali, ktorú si dala ako darček k svojim 40. narodeninám, píše e-book. Chceme vám v rámci magazínu prinášať informácie o cestovaní a Katku sme oslovili, aby sa s nami podelila o niektoré zážitky. Katka totiž cestuje prevažne na vlastnú päsť. Veríme, že vás bude inšpirovať.

Katarína Serinová:

Bali a jeho chute

Článok pre portál www.menucka.sk

Cestovať osamote je nesmierny zážitok. Takéto cestovanie preverí cestovateľa, a zároveň dáva možnosť lepšie spoznať  navštívenú krajinu. Na Bali som cestovala prvýkrát sama na celý mesiac minulý rok a nemohla som urobiť lepšie rozhodnutie v živote. Odvtedy som Bali navštívila viackrát a rozhodla som sa podeliť s vami o svoje postrehy a zážitky z balijskej kuchyne.